Tafsiir Muuqaal ah

Tafsiirka suurada albaqara249 -254 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 1377 | Sunday April 24, 2016 - 22:09:14
تفسير سورة البقرة الآيات 249-254 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 238 -248 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 1234 | Saturday April 23, 2016 - 22:28:00
تفسير سورة البقرة ، الآيات 238-248 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada Albaqara 233- 237 Sh Faysal Cali Faarax

0 Visits: 1403 | Tuesday April 19, 2016 - 13:57:28
تفسير سورة البقرة ، الآيات 233-237 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 228 -232 sh faysal cali faarax

0 Visits: 996 | Monday April 18, 2016 - 14:42:53
تفسير سورة البقرة ، الآيات 228-232 ، للشيخ/ فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 221-227 sh faysal cali faarax

0 Visits: 1058 | Sunday April 17, 2016 - 14:32:58
تفسيرسورة البقرة للشيخ، الآيات 221-227 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 216-220 sh faysal cali faarax

0 Visits: 969 | Sunday April 17, 2016 - 05:51:26
تفسير سورة البقرة ، الأيات 216-220 للشيخ/ فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara207- 2015 sh faysal cali faarax

0 Visits: 884 | Monday April 11, 2016 - 10:44:05
تفسير البقرة ، الآيات 207-215، للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 197- 206 sh faysal cali faarax

0 Visits: 1180 | Sunday April 10, 2016 - 20:06:52
تفسير سورة البقرة الآيات 197-206 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 189- 196 sh faysal cali faarax

0 Visits: 1022 | Saturday April 09, 2016 - 14:57:03
تفسير سورة البقرة ، الآيات 189-196 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

tafsiirka suurada albaqara 185 -188 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 1042 | Tuesday April 05, 2016 - 16:29:03
تفسير سورة البقرة الآيات 185-188، للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

tafsiirka suurada albaqara 177 -184 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 874 | Monday April 04, 2016 - 14:54:22
تفسير سورة البقرة الآيات 177-184 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 168-176 sh faysal cali faarax

0 Visits: 787 | Monday April 04, 2016 - 00:39:32
تفسير سورة القرة ، للشيخ/فيصل علي فارح، الآيات 168-176

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 158- 167 sh faysal cali faarax

0 Visits: 1234 | Saturday April 02, 2016 - 06:18:57
تفسير سورة البقرة ، الآيات 158-167، للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurad Albaqara 146 -157 sh faysal cali faarax

0 Visits: 952 | Wednesday March 30, 2016 - 12:47:01
تفسير سورة البقرة، للشيخ/فيصل علي فارح الآيات 146-157

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 140 -145 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 938 | Sunday March 27, 2016 - 21:40:04
تفسير سورة البقرة الآيات 140-145 للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 129 -139 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 1226 | Tuesday March 22, 2016 - 07:29:48
تفسير سورة البقرة ، الآيات 129-139،للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 120- 128 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 960 | Monday March 21, 2016 - 20:17:47
تفسير سورة البقرة ، الآيات 120-128،للشيخ/فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 108 -119 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 1043 | Sunday March 20, 2016 - 09:51:29
تفسير سورة الببقرة ، الأيات 108-119 للشيخ/ فيصل علي فارح

Read More »

Tafsiirka suurada albaqara 99 -107 sh Faysal cali faarax

0 Visits: 996 | Saturday March 19, 2016 - 13:31:05
تفسير سورة البقرة الآيات 99-107 للشيخ/فيصل على فارح

Read More »

tafsiirka suurada albaqara 87 -98 sh faysal cali faarax

0 Visits: 1199 | Wednesday March 16, 2016 - 20:48:48
تفسير سورة البقرة ، الآيات 87-98، للشيخ / فيصل علي فارح

Read More »